Podlahy EGGER

EGGER ponúka rozsiahly sortiment podláh, ktorý sa vyznačuje robustnosťou a dlhou životnosťou. Výrobné portfólio obsahuje širokú paletu rôznorodých dekorov a podľa týchto dekorov zladených štruktúr v rôznych formátoch. Robustné, štýlové a jednoduché na údržbu. Laminátové podlahy EGGER sa vyznačujú mnohými znakmi kvality.

Moderné, trendové a široký výber
Ako dizajnové výrobky zvládajú laminátové podlahy tempo našej doby. Dizajnéri tejto kolekcie pracujú podľa súčasných trendov a vašim záľubám vyšli v ústrety širokým výberom produktov.
Jednoduché na údržbu a zdravé na bývanie.
Laminátové podlahy sa vyznačujú nielen lákavým vzhľadom, ich povrch je veľmi kvalitne spracovaný, ľahko sa udržuje a je vhodný aj pre alergikov.

Odolné voči vlhkosti
Laminátové podlahy aqua + prinášajú vďaka svojim vlastnostiam optimálne možnosti využitia v kuchyniach, kúpeľniach, vo vchodoch a v chodbách.

Kvalita made in Germany
Podlahy Egger sa vyrábajú v nemeckých závodoch v mestách Brilon a Wismar. Označenie "Made in Germany" označuje vysokú kvalitu, certifikované procesy a udržateľnosť vývoja.

Ekologické
Laminátové podlahy výrobky, kde sa používa priemyselné rezivo a odrezky certifikované PEFC. Neobsahujú ani PVC, ani zmäkčovadlá a je možné ich kompletne recyklovať.

Katalóg online

 

Podlahy KRONO ORIGINAL

Je jednoduchá na údržbu, vysoko odolná a vyzerá ako pravé drevo. Laminátové podlahy Krono Original® presviedčajú svojimi vnútornými aj vonkajšími hodnotami. Spoznajte komfortné vlastnosti laminátovej podlahy a získajte všetky informácie o najobľúbenejšej podlahovej krytine.

Povrch a štruktúra laminátovej podlahy sú obzvlášť dôležité pre dojem, ktorý podlaha vytvára. Rozdiel medzi laminátovou podlahou a pravým drevom je pri aktuálnych dekoroch pre laikov na nerozoznanie, nakoľko laminátové podlahy sú svojim predlohám v prírode stále viac bližšie a to tiež vďaka vylepšeným štruktúram povrchu.

Na laminátovej podlahe žijete zdravo

Laminátové podlahy sú vďaka svojej lepšej hygiene perfektnou podlahovou krytinou pre alergikov, pre rodiny s deťmi a pre všetkých, ktorí oceňujú pohodlnú čistotu. Laminátové podlahy Krono Original® sa veľmi ľahko udržiavajú čisté a neobsahujú látky, ktoré spúšťajú alergie ako ochranné prostriedky na drevo alebo PVC.

Laminátová podlaha – základ zdravého bývania

Alergici sa môžu na podlahách Krono Original® nadýchnuť: Uzavretý povrch podlahy zabraňuje vzniku živnej pôdy pre mikroorganizmy spôsobujúce vznik alergií.

Laminátové podlahy Krono Original® nedávajú prachu žiadnu šancu priľnúť na podlahu. Okrem toho môžete laminátovú podlahu hravo a ľahko čistiť – jednoducho zotrieť podlahu vlhkou handrou a hneď zažiari ako nová.

Laminátové podlahy Krono Original® sú vyrábané :

  • bez emisií
  • so zachovaním prírodných zdrojov
  • bez pesticídov
  • bez škodlivých ťažkých kovov.

Okrem toho sa pri ich výrobe dodržiavajú u všetkých laminátových podláhh a drevených materiáloch nariadenia pre nemeckú a európsku klasifikáciu E1, podľa ktorej je vylúčený negatívny vplyv na zdravie. Vašu starú laminátovú podlahu Krono Original® môžete znehodnotiť ako klasický domový odpad.

Katalóg online