XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)
+421 910 900 455 | info@realir.sk

O nás

Firma REAL je na trhu od roku 1997.

Naša orientácia bola zameraná na predaj plastových a hliníkových okien. Niekoľko rokov firma úspešne pôsobila v predaji uvedených komodít. Neskôr to nebolo len o predaji konečnému zákazníkovi, ale začali sme spolupracovať so stavebnými firmami a oblasť našej pôsobnosti sa začala rozširovať.
V roku 2008 bola založená spoločnosť REAL – IR s. r.o. a firma sa začala viac orientovať na veľkoobchod.

Rozšírili sme portfólio našich služieb a ponuku sme obohatili o nové komodity.

Vyprofilovali sme sa od firmy k spoločnosti s jasnou predstavou ponúknuť zákazníkovi kompletné riešenie nielen okien, ale celého interiéru. V našej vzorkovni môžete okrem kompletného príslušenstva k oknám (parapety, žalúzie, siete proti hmyzu, roletky…) vidieť aj interiérové dvere, kovania, podlahy a japonské steny. V roku 2010 sme pristúpili k rekonštrukcii priestorov vzorkovne a rozšírili sme ju o dverové štúdio, nakoľko sa nám v roku 2011 podarilo získať zastúpenie pre českého výrobcu dverí CAG.

Popri úspešnom zavádzaní interiérových dverí CAG na slovenský trh, začali naši odberatelia a zákazníci vytvárať dopyt aj po kvalitnom kovaní. Keďže filozofiou našej spoločnosti je prinášať na slovenský trh len kvalitné produkty, rozhodli sme sa hľadať dodávateľa v zahraničí hlavne na základe kritérií kvality. Spoločnosť AC-T servis, s.r.o. z Českej republiky splnila všetky naše očakávania a rozhodli sme sa s ňou uzatvoriť partnerstvo pre distribúciu dverného kovania na slovenský trh.

Ponuka produktov spoločnosti REAL – IR s.r.o. zahŕňa aj kompletnú ponuku tieniacej techniky a garážových brán. Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Lamelland Vám vieme ponúknuť rôzne druhy žalúzií, roletiek, látkových tienení, sietí proti hmyzu, markíz a garážových brán vyrábaných na Slovensku.

Momentálne sa naša spoločnosť sústreďuje na veľkoobchodný predaj interiérových dverí a kovania v jednotlivých regiónoch Slovenska. Snažíme sa uzatvárať partnerstvá so spoločnosťami, ktoré majú záujem ponúknuť zákazníkovi zaujímavé a kvalitné dvere, ktoré nenájde na každom rohu.

Pre zákazníkov, ktorí si ku nám nájdu cestu máme vždy pripravené zaujímavé akcie a produkty. Neustále sa snažíme držať krok s dobou a prinášať novinky tak, aby naši zákazníci dostávali to najlepšie. Príďte sa presvedčiť sami a my Vám radi pomôžeme zrealizovať Vaše predstavy o Vašom vysnívanom bývaní.

Srdečne Vás pozývame na návštevu našej vzorkovne.

Igor Rojko – konateľ spoločnosti REAL – IR s.r.o.