XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)
+421 910 900 455 | info@realir.sk

Terasy a móla

V dnešnej dobe terasy už neodmysliteľne patria k praktickému a komfortnému bývaniu. Sú súčasťou takmer každej novostavby a snažíme sa nimi zväčšiť si obytný a úžitkový priestor našich domov. Zloženie drevoplastových dosiek tvorí zo 60% vlákno z tvrdých exotických drevín, 40 % HDPE (tvrdený polyetylén) a ekologické aditíva. Vlákna z tvrdých exotických drevín svojimi prírodnými vlastnosťami zásadne prispievajú k odolnosti proti vlhkosti. Homogénnosť zmesi v celom priereze či ploche bez viditeľných triesok a unikátnej hustote, prispieva k prakticky nulovej nasiakavosti, a teda výbornej tvarovej stálosti, pevnosti a takmer bezúdržbovosti.

V ponuke sú 4 hlavné typy profilov s rôznym vzhľadom (drážkovaním) a rozmermi: Standard, Natur, Solid melange a Exclusive. Montáž pomocou 3 druhov klipov umožňuje variabilitu v šírke medzery medzi doskami. Dva druhy nerezových klipov pre medzery 2 mm alebo 4 mm a plastový klip pre medzeru 5 mm.

Farebné možnosti:

V ponuke sú 4 hlavné typy profilov s rôznym vzhľadom (drážkovaním) a rozmermi: Standard, Natur, Solid Melange a Exclusive. Montáž pomocou 3 druhov klipov umožňuje variabilitu v šírke medzery medzi doskami. Dva druhy nerezových klipov pre medzery 2 mm alebo 4 mm a plastový klip pre medzeru 5 mm.

Profil Natur

merbau
mahagón
grafit
teak
antracit

Profil Solid Melange

grafit
mahagón

Profil Standard

merbau
mahagón
teak
grafit
antracit

Profil Exclusive

grey
mystic
palisander
zebrano